Last words for you...♥

by - 17:40:00


Ahoj všichni ♥

Někteří z vás už vědí, co Vám chci tímto článkem říct. Sdělila jsem to už včera na blogovém instagramu, ale přijde mi fér, aby to vyšlo i tady pro ty z vás, kteří Instagram nemáte. Bude to trošku delší, ale doufám, že to všichni vydržíte a dočtete až do konce. Tak pojďme na to ♥

Už minulý týden jsem se na instastories zmínila o tom, že chystám něco nového. Vedla mě k tomu spousta věcí, ale většina rozhodnutí  padla v posledních přibližně čtyřech týdnech. Prošla jsem si totiž několika momenty a potkala nové i staré lidi, a to všechno mi pomohlo si srovnat věci v hlavě a najít to, co je pro mě opravdu důležité. Najít to, co bude naplňovat mě, ale i lidi kolem. A nebudu Vám lhát, beauty blogování to není. Nemyslím to ale špatně, Vaše reakce byly neuvěřitelný a podpora obrovská. Příští měsíc by blog oslavil druhé narozeniny. A vy jste za ty dva roky dokázali, že se vás dokáže sejít 84 a pravidelně číst moje články. Napsali jste mi neskutečných 1314 komentářů. A co je úplně nejvíc- dostali jste mě do nominace na Czech Blog Awards. Za to všechno vám patří ten největší dík. Díky blogu jsem poznala spoustu skvělých lidí, a celkově mi to dalo hodně. A proto já chci dát víc. Sobě i vám. Ostatním. 

Včerejším oznámením a dnešním dnem oficiálně blog Pauline's Tiny World končí. Letos na jaře maturuji a pak se chci věnovat věcem, které mě baví celý život a dávají mi takovou radost jako nic jiného. Pocit, že můžu něco dokázat a zároveň tím dělat radost jiným. A tentokrát už mě nic nezastaví. Poprvé v životě mám pocit, že dělám něco správně. Hudba, kterou miluju od malička, psaní příběhů, u kterých lidi pláčou a pak za vámi chodí s tím, jak krásný to bylo, když to četli. Pocit, když někdo obětuje jeho odpoledne jen proto, aby vás slyšel dělat něco, co milujete a podpořil vás je k nezaplacení. Tyhle pocity chci předat ostatním a hlavně těm, kterým osud háže klacky pod nohy a už nemají chuť se zvedat ze země. Chci jim podat ruku a výt ten, kdo je zvedne. Ale taky bych ráda naučila ty, který tyhle lidi překročili, že jednou můžou být na jejich místě, ve stejný situaci, a jediný, co nebudou chtít je, aby je ostatní překračovali. 

Pauline's Tiny World sice končí, ale včerejškem se rozjel projekt #RehabTheWorld aneb #VylečmeSvět. Projekt se bude zabývat výše zmíněnou problematikou. A taky tím, že každý by měl dělat to, co ho naplňuje, co ho baví. Občas totiž stačí chodit venku s očima otevřenýma a poslouchat svoje srdce. Kolem nás jsou spousty lidí, který potřebujou pomoct. A nemusíte jim cpát do kapes miliony. Občas stačí, když je nepřekročíte, ale ''zvednete'' je a usmějete se na ně. Darujete jim tím svůj čas a sebe. A věřte mi nebo ne, je to to nejvíc co někomu můžete dát. Taky jim tím možná vrátíte chuť žít. Projekt už má svůj instagramový profil, a já budu  ráda, když půjdete a dáte mu follow. Průběžně se díky němu budete dozvídat novinky, progress, nebo možnosti, které máte vy, kteří jste se rozhodli dát projektu šanci. Během příštího týdne se rozjede i blog věnovaný projektu. To se také dozvíte na Instagramu. Doufám, že nejste zklamaní a že mi pomůžete vyléčit svět. Je vás tady 84, úžasných lidí, kteří mě mohli sledovat tady. Uděláte mi tedy obrovskou radost, když budete sledovat i nový projekt. Věřte mi, že to pro mě hodně znamená.

Instagramový profil projektu:

Jmenovitě děkuji těmto lidem:
Rodina- Bez její podpory by nebylo nic <3

Veru z blogu MakeupByVeo- Byla jedna z prvních sledujících a zůstala se mnou až do konce. Je to úžasný, milý člověk, s dokonalým blogem.

Alex z blogu ALEXXIEWSTYLE- Další nádherná slečna, jejíž komentáře mi dělaly velkou radost.

Janča z blogu LoveFashion- Žena, ve který jsem našla porozumění a spoustu společných věcí. Slibujem si kafe už hrozně dlouho a pořád jsme nenašly dost času. 

Ája- Nejlepší kamarádka, člověk, kterýmu můžu sprostě nadávat, s vědomím, že je jen otázka času, kdy mi to dvojnásobně vrátí. Člověk, kterýmu můžu říct úplně všechno. Člověk, kterej mě nikdy v ničem nenechá. Ví, kdy je zle a má přijít s vínem. A jediná kamarádka, pro kterou nejsem samozřejmost a určitým způsobem mě respektuje jako osobu. 

Kristýnka ze #zanormalniholky- Protože ona je tak úžasná, že mě její aktivita nakopla k tomu něco dělat <3 

No a spousta dalších, ale oni ví <3
 A teď už se opravdu loučím!

Děkuji Vám.
Za všechno.
Vaše Pauline♥

You May Also Like

1 comments

  1. Samozřejmě chápu tvé rozhodnutí a ráda tě podpořím na instagramu :)

    TheWayByA

    OdpovědětVymazat